Novinky

seniorTAB bude na veletrhu ForSenior

Účastníci veletrhu ForSenior se mohou těšít na představení náší nové aplikace seniorPHONE - telefon pro seniory integrovaný do našeho seniorTAB tabletu pro seniory. Na stánku seniorHUBu (6A14a - kavárna v Hale 6) bude možnost nejen si vyzkoušet seniorTAB ale i si ho přímo koupit s veletržní slevou 10%.

Veletrh se koná v termínu čtvrtek 9. dubna do neděle 12. dubna od 10-18.

ForSenior je odborný veletrh zaměřený na aktivní život ve stáří. Je to jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na seniory a přestavuje průřez vším, co seniorům zpříjemní a usnadní život. Návštěvníci mohou vidět praktické ukázky pomůcek pro seniory a poznat zastoupení různých svazů a společností sdružujících odborníky na seniorskou tématiku.

IMG_0087

SeniorHUB e-shop je spuštěný

Vítáme Vás v novém e-shopu seniorHUBu. Zde můžete najít zajímavosti týkající se seniorského trhu. Prozatím tu máme "jen" kurzy pro seniory v oblasti informačních technologií (používání tabletu a internetu), seniorTAB tablet, balíčky se seniorTABem či aplikace, které umožní zjednodušené používání chytrého telefonu anebo z tabletu seniorTAB Vám vytvoří telefon.

ALE - v průběhu příštích měsících budeme neustále přidávat další a další produkty.

Těšíme se na Vaší návštěvu a tešíme se Vaší zpětnou vazbu, kterou nám můžete poslat emailem anebo na našich Facebookových stránkách https://www.facebook.com/seniorHUB.TAB.

 

Váš seniorHUB eshop tým:

Mirka, Tomáš a Pavel

Stránka 2 z 2 - 14 položek celkem